[PATRONAT] Bobby The Unicorn kolejnym artystą Ł Festival!

Nowy na krajowym rynku festiwali letnich, Ł Festival w Łowiczu, ogłosił kolejnego alternatywnego artystę! Kliknij i dowiedź się więcej o festiwalu.

bobby_press photo_3

NOWY NA KRAJOWYM RYNKU FESTIWALI LETNICH, Ł FESTIVAL W ŁOWICZU, OGŁOSIŁ KOLEJNEGO ALTERNATYWNEGO ARTYSTĘ! KLIKNIJ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O FESTIWALU.

Ł Festival to nowa impreza muzyczna, która odbędzie się 22 sierpnia w Łowiczu. Nie jest założeniem organizatorów, aby w pierwszej jej edycji tworzyć wielkoformatowe wydarzenie. Główny nacisk kładziony zostaje na polskie, młode, alternatywne zespoły, które swoją twórczością składają słuchaczom wartościowe muzycznie propozycje. Impreza odbędzie się w Łowickim Ośrodku Kultury i jest wspierana przez Urząd Miasta.

press_logo

Trzecim ogłoszonym obok Magnificent Muttley i Stardust Memories artystą, który zagra na Ł Festivalu, jest Bobby The Unicorn!

Bobby The Unicorn to solowy projekt Darka Dąbrowskiego. Zabiegiem celowym jest używanie sprzętu starego i niedoskonałego. EP „The Bravery” z 2012 roku zawiera utwory zarejestrowane bez metronomu, nagrywane na instrumentach i urządzeniach z lat 50, 60, 70 i 80.

Projekt Bobby The Unicorn nagrywany jest w prywatnym domowym studiu, przez pierwszy rok działalności zagrał kilkadziesiąt koncertów, nagrania praktycznie bez żadnej promocji znalazły się w czołówce polskich odsłuchań na Bandcampie. Start w roku 2012 to czysty przypadek, zaspokojenie ciekawości. Pierwszy rok działalności koncertowej wybił na scenie pewnego festiwalu w Gdyni, gdzie padła decyzja o nagraniu płyty „Utopia”.

W 2014 roku debiutancka płyta „Utopia” ukazała się nakładem Thin Man Records.

 Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress