[PATRONAT] Bobby The Unicorn kolejnym artystą Ł Festival!

Nowy na krajowym rynku festiwali letnich, Ł Festival w Łowiczu, ogłosił kolejnego alternatywnego artystę! Kliknij i dowiedź się więcej o festiwalu.

bobby_press photo_3

NOWY NA KRAJOWYM RYNKU FESTIWALI LETNICH, Ł FESTIVAL W ŁOWICZU, OGŁOSIŁ KOLEJNEGO ALTERNATYWNEGO ARTYSTĘ! KLIKNIJ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O FESTIWALU.

Ł Festival to nowa impreza muzyczna, która odbędzie się 22 sierpnia w Łowiczu. Nie jest założeniem organizatorów, aby w pierwszej jej edycji tworzyć wielkoformatowe wydarzenie. Główny nacisk kładziony zostaje na polskie, młode, alternatywne zespoły, które swoją twórczością składają słuchaczom wartościowe muzycznie propozycje. Impreza odbędzie się w Łowickim Ośrodku Kultury i jest wspierana przez Urząd Miasta.

press_logo

Trzecim ogłoszonym obok Magnificent Muttley i Stardust Memories artystą, który zagra na Ł Festivalu, jest Bobby The Unicorn!

Bobby The Unicorn to solowy projekt Darka Dąbrowskiego. Zabiegiem celowym jest używanie sprzętu starego i niedoskonałego. EP „The Bravery” z 2012 roku zawiera utwory zarejestrowane bez metronomu, nagrywane na instrumentach i urządzeniach z lat 50, 60, 70 i 80.

Projekt Bobby The Unicorn nagrywany jest w prywatnym domowym studiu, przez pierwszy rok działalności zagrał kilkadziesiąt koncertów, nagrania praktycznie bez żadnej promocji znalazły się w czołówce polskich odsłuchań na Bandcampie. Start w roku 2012 to czysty przypadek, zaspokojenie ciekawości. Pierwszy rok działalności koncertowej wybił na scenie pewnego festiwalu w Gdyni, gdzie padła decyzja o nagraniu płyty „Utopia”.

W 2014 roku debiutancka płyta „Utopia” ukazała się nakładem Thin Man Records.

 Na podstawie materiałów prasowych

Skomentuj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *