Bukowicz wypuścił pierwsze EP – “Możesz nawet tańczyć”

20 listopada 2015 roku w wersji cyfrowej ukazał się pierwszy mini-album debiutującego Bukowicza! 

attachment-4

20 LISTOPADA 2015 ROKU W WERSJI CYFROWEJ UKAZAŁ SIĘ PIERWSZY MINI-ALBUM DEBIUTUJĄCEGO BUKOWICZA! EPKA ZATYTUŁOWANA JEST “MOŻESZ NAWET TAŃCZYĆ” I ZNAJDUJĄ SIĘ NA NIEJ 4 UTWORY. CAŁOŚĆ PROMUJE UTWÓR “JAKBYŚ WYŁ”, DO KTÓREGO POWSTAŁ ANIMOWANY WIDEOKLIP AUTORSTWA ANNY PYTLIK

Bukowicz to enigmatyczny projekt osadzony w nurcie shoegaze, noise, alternative, który jest dopiero na początku swojej drogi, lecz już dziś można określić jego pierwsze dźwięki jako dojrzałe i przemyślane. Muzyka Bukowicza, choć szczera i autentyczna, nie jest oczywista i jak opisuje ją sam artysta: “Rzęzi, kroczy i się wylewa. Żali się. Raz zadrży, raz lekko przydusi”.

Bukowicz właśnie zakończył pracę nad swoim premierowym materiałem. Debiutancka EP-ka ukazała się w wersji cyfrowej oraz w specjalnej wersji fizycznej, która dostępna będzie niebawem na koncertach. Pierwszym numerem zapowiadającym debiut zespołu był utwór “I Zachowuj Się”. Numer ten wskazuje klimat i kierunek, w którym zmierza Bukowicz. Ciężkie i duszne brzmienia, autorskie teksty w języku polskim, dopełnione szorstkim i niepokornym wokalem.

“Możesz nawet tańczyć EP” Tracklista:

  1. I Zachowuj się
  2. Jutro też nie
  3. Możesz nawet tańczyć
  4. Jakbyś wył

Na podstawie materiałów prasowych
Skomentuj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *