Bukowicz wypuścił pierwsze EP – “Możesz nawet tańczyć”

attachment-4

20 LISTOPADA 2015 ROKU W WERSJI CYFROWEJ UKAZAŁ SIĘ PIERWSZY MINI-ALBUM DEBIUTUJĄCEGO BUKOWICZA! EPKA ZATYTUŁOWANA JEST “MOŻESZ NAWET TAŃCZYĆ” I ZNAJDUJĄ SIĘ NA NIEJ 4 UTWORY. CAŁOŚĆ PROMUJE UTWÓR “JAKBYŚ WYŁ”, DO KTÓREGO POWSTAŁ ANIMOWANY WIDEOKLIP AUTORSTWA ANNY PYTLIK

Bukowicz to enigmatyczny projekt osadzony w nurcie shoegaze, noise, alternative, który jest dopiero na początku swojej drogi, lecz już dziś można określić jego pierwsze dźwięki jako dojrzałe i przemyślane. Muzyka Bukowicza, choć szczera i autentyczna, nie jest oczywista i jak opisuje ją sam artysta: “Rzęzi, kroczy i się wylewa. Żali się. Raz zadrży, raz lekko przydusi”.

Bukowicz właśnie zakończył pracę nad swoim premierowym materiałem. Debiutancka EP-ka ukazała się w wersji cyfrowej oraz w specjalnej wersji fizycznej, która dostępna będzie niebawem na koncertach. Pierwszym numerem zapowiadającym debiut zespołu był utwór “I Zachowuj Się”. Numer ten wskazuje klimat i kierunek, w którym zmierza Bukowicz. Ciężkie i duszne brzmienia, autorskie teksty w języku polskim, dopełnione szorstkim i niepokornym wokalem.

“Możesz nawet tańczyć EP” Tracklista:

  1. I Zachowuj się
  2. Jutro też nie
  3. Możesz nawet tańczyć
  4. Jakbyś wył

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress