Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2017 – lista pierwszych wykonawców!

To już IV. edycja polskiego festiwalu showcase’owego, który odbywa się w Poznaniu. Sprawdź, jacy artyści zagoszczą w tym roku na festiwalowej scenie!

To już IV. edycja polskiego festiwalu showcase’owego, który odbywa się w Poznaniu. Sprawdź, jacy artyści zagoszczą w tym roku na festiwalowej scenie!

Tegoroczna edycja festiwalu Enea Spring Break 2017 odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia. Oto lista pierwszych artystów, którzy wystąpią w Poznaniu:

Alpha Dog

Poznańska zespół, który ma na swoim koncie debiutancki album pt. „Long Way Home”. Obecnie Alpha Dog pracuje nad kolejną płytą.


Anita Lipnicka

Artystka niedawno zaprezentowała utwór pt. ,,Ptasiek”. Jej nowy solowy album ukaże się już w tym roku!

Bry

Jego muzyka zyskała sławę dzięki YouTube. Bry pochodzi z Irlandii i reprezentuje indie – rockowe brzmienie. Utwór ,,Don’t go alone” zapowiada debiutancki album artysty.


Chupa

Bartosz Zawadzki w 2016 roku wydał swoją debiutancką płytę pt. „Roxxx”. Znany jest również jako Giorgio.

Cinemon

Krakowski zespół reprezentujący rockowe brzmienie. W 2016 roku wydali album pt. ,,Masters of Second-guessing”.

Decadent Fun Club

,,To zimny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych tradycji w jednym” – tak o swojej muzyce piszą sami panowie z Decadent Fun Club. Zespół powstał w 2016 roku i tworzą go: Paveu Ostrovsky, Jasiek Łukomski, Mateusz Gągol oraz Kamil Falkor.

Deer Daniel

Pochodzą z Poznania, a ich muzyka to połączenie indie z folkiem. W 2016 roku wystąpili na festiwalu Iceland Airwaves.

Domowe Melodie

Podczas  tegorocznej edycji festiwalu Spring Break zaprezentują utwory z nadchodzącego krążka. Trio tworzą: Justyna „Jucho” Chowaniak, Staszek Czyżewski oraz Kuba Dykiert. W 2012 roku zyskali sławę dzięki piosence pt. ,,Zbyszek”.  Na swoim koncie mają występy m.in. na Open’er Festival oraz Festiwalu Przystanek Woodstock.

Dwa Pokoje

Muzyczny duet, który tworzy małżeństwo – Agata i Wojtek. „To już” to ich debiutancka EP-ka, którą wydali w 2016 roku.

Edyta Górecka

Wokalistka, która nie tworzy muzyki w pojedynkę. Młodej artystce towarzyszy męskie trio (Radek Musiolik, Sebastian Czogała oraz Szymon Penkala).  Finaliści „Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo” oraz „Skoda Auto Muzyka”.

Felix The Baker

Laureaci jednej z nagród Skoda Auto Muzyka. Poznański zespół grający muzykę z gatunku indie-rock.

Fisz Emade Tworzywo

Bartek i Piotr Waglewscy to rodzeni bracia. Ich album „Drony”, który został wydany w 2016 roku zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji.

Helen Fry

Pod tą nazwą ukrywa się Sarah Duddy. Mieszka w Berlinie, a na swoim koncie ma obecnie EP-kę pt. „Future Light Cone”.

Kalina

To aktorka Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, która utworem „Nawet Jeśli” zapowiadana swoją nową płytę. Premiera już w tym roku!

Lucy Rose

W 2016 roku wydała krążek pt. ,,Live at Urchin Studios”. Wokalistka pochodzi z Wlk. Brytanii, a swoją muzykę podczas występów często przekazuje w formie akustycznej.

Martina M

Z materiałem pochodzącym z EP-ki ,,Extended Play” wystąpiła w Camden – w londyńskim klubie ,,Proud”. Współpracowała m.in z artystami takimi jak: Sokół i Pono oraz Ten Typ Mes.

Małgola, No

To projekt Małgoli Gulczyńskiej. Poznańska artystka wydała w 2016 roku album zatytułowany ,,A/B”.

New People

Alicja Boratyn, Jakub Czubak, Piotr Piechota, Aleksander Orłowski, Natalia Pikuła, Jakub Sikora i Hubert Woźniakowski – to właśnie oni tworzą zespół New People. Grupa powstała w 2015 roku. Ich muzyka to pop, w którym gości alternatywne brzmienie.

P.O.T.H.

Wrocławska grupa reprezentująca rockowe brzmienie. Zespół People of the Haze w marcu tego roku planuje wydać nową płytę.

Ralph Kaminski

Polski songwritter w 2016 roku przedstawił swój debiutancki album pt. ,,morze”.  Podczas festiwalu Spring Break wokalista wystąpi w towarzystwie My Best Band in the World.

Salk

W swojej twórczości zamykają klimat magii oraz tematykę mitologii. Zespół pochodzi z Krakowa i wydał już EP-kę zatytułowaną ,,Matronika”.

Sirens Hill

Warszawska grupa, która powstała w 2016 roku. Kawałek ,,Try Your Best” zapowiada ich debiutancki krążek, nad którym panowie właśnie pracują.

Small Mechanics

Ich muzyka to mix indie-rockowego brzmienia z elektroniką. Grupa wydała w 2015 roku debiutancką płytę pt. „The Gift”. Zespół zapowiedział, że w tym roku ukaże się ich kolejny album.

Snowman

,,Znów jesteś sobą” to piosenka promująca ich nową płytę. Grupa pochodzi z Poznania.

Sonbird

,,Wspomnienia z Poprzedniego Życia” to tytuł ich debiutanckiej EP-ki, która została wydana w 2016 roku. Pochodzą z Żywca. W konkursie Skoda Auto Muzyka Katarzyna Nosowska wybrała ich do swojego TOP5 .

Tomasz Mreńca

,,LAND” to jego debiutancki album artysty, który został wydany w  2016 roku. Tomasz Mreńca to multiinstrumentalista tworzący muzykę m.in do spektakli teatralnych oraz pokazów mody.

Under The Skin

Projekt Mariusza Łuniewskiego.  Artysta pochodzi z Krakowa, w 2016 roku zaprezentował swój pierwszy minialbum.

Już niedługo pojawią się informacje na temat kolejnych wykonawców!

Na podstawie: www.spring-break.pl

Skomentuj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *