[FOTO+RELACJA] Kameralny koncert Riffertone w Kalinowym Sercu

Relacja oraz fotorelacja z koncertu duet Riffertone, który odbył się 11 grudnia 2015 roku w Kalinowym Sercu

Riffertone_fotografia_koncertowa-38

RELACJA ORAZ FOTORELACJA Z KONCERTU DUETU RIFFERTONE, KTÓRY ODBYŁ SIĘ 11 GRUDNIA 2015 ROKU W KALINOWYM SERCU

Gołym okiem widać, że Kalinowe Serce to miejsce, które docenia sztukę i prawdziwych artystów. Podczas piątkowego wieczoru na scenie już po raz drugi i – jak podkreślił właściciel żoliborskiego lokalu – oby nie ostatni, wystąpił duet przystojnych i niezwykle utalentowanych muzyków z zespołu Riffertone.

Zespół zrodził się z inicjatywy Alberta Kokoszewskiego (gitara) oraz Jarka Krużołka (wokal), i tychże mogliśmy usłyszeć. W czasie koncertu chłopaki w głównej mierze zaprezentowali autorski materiał z ich pierwszej płyty „Someday, somewhere” wydanej w 2014 roku. Nie zabrakło także niespodzianek, chociażby utworu „Billie Jean” Michaela Jacksona w niespodziewanej, nowej aranżacji przygotowanej specjalnie na wydarzenie „Tribute To Michael Jackson Symfonicznie”. Druga inspiracja zespołu to John Mayer. Chłopaki wykonali cover piosenki „Why Georgia”. Wisienką na torcie był numer zapowiadający materiał z ich nowej płyty.

Jeśli istnieje miłość od pierwszego usłyszenia, to w Riffertone zdecydowanie można się tak zakochać. Każdy z zaprezentowanych utworów albo poruszał, albo porywał. Obok żadnego nie można przejść obojętnie. Za sprawą duetu w piątkowy wieczór w Kalinowym Sercu oddychało się muzyką. Dobrą muzyką. Dodatkowo poczucie humoru, obycie oraz ich otwartość sprawiają, że Alberta i Jarka z miejsca darzy się sympatią.

Foto by: Paula Kosińska

Skomentuj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *