Debiutancki album Further Away – „POST LOVE”, już w kwietniu!

post love 3k x 3k 2

15 KWIETNIA UKAŻE SIĘ ALBUM „POST LOVE” AUTORSTWA JAKUBA BUGAŁY, ZNANEGO OBECNIE SZERSZEJ PUBLICZNOŚCI POD PSEUDONIMEM FURTHER AWAY.

Co warto zaznaczyć, „Post Love” to debiutancki krążek, ale pod szyldem Further Away. Jako Inqbator, Kuba wydał już wcześniej EP – „The Spin”, przesyconą skandynawską melancholią, która zebrała bardzo pozytywne opinie słuchaczy. Nowy projekt wyraża z pewnością chęć dalszego rozwoju na polu muzycznym, ale i eksperymentowania ze sceniczną tożsamością.

W październiku minionego roku słuchacze mieli możliwość zapoznania się z kompozycją „Wiatr”, zapowiadającą materiał z nadchodzącego longplaya. Jak mówił w jednym z wywiadów artysta, wydawnictwo będzie cieplejsze i urozmaicone w porównaniu z debiutancką EPką – zapowiadała to indie-folkowa ścieżka, zdominowana przez instrumenty smyczkowe, acz znając życie, z elektroniki znanej z „The Spin” Kuba również od tak nie zrezygnuje.

Tracklista:

  1. Images – 05:04
  2. Interlude – 03:15
  3. Perfect Moments – 05:38
  4. Rejection – 03:42 (singiel)
  5. Nothing – 05:12
  6. Guess Why – 03:49
  7. Sociopathic Girl – 04:22
  8. Wiatr – 04:55 (singiel)

Further Away rozpowszechnił album we wstępnym nakładzie 100 sztuk sygnowanych jego autografem, acz przewiduje zwiększenie nakładu z powodu bardzo dużego zainteresowania, co dobrze zwiastuje i już niejako pozytywnie ocenia owoc jego muzycznej pracy nad krążkiem. Pozostaje cierpliwie czekać!

Pre-order: www.furtherawaymusic.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress