Hollow Quartet – nowy teledysk! Debiut jeszcze w marcu.

Do sieci trafił teledysk do utworu „Monkey” kwintetu Hollow Quartet. Singiel jest zapowiedzią debiutanckiego krążka, który zostanie wydany 21 marca

_JED0649

DO SIECI TRAFIŁ TELEDYSK DO UTWORU „MONKEY” WARSZAWSKIEGO KWINTETU HOLLOW QUARTET. SINGIEL JEST ZAPOWIEDZIĄ DEBIUTANCKIEGO KRĄŻKA, KTÓRY ZOSTANIE WYDANY 21 MARCA BR. NAKŁADEM WYTWÓRNI JP ARTIST.

Hollow Quartet, czyli kwintet, który zwie się kwartetem do tego „pustym” (ang. hollow), może budzić problemy natury semantycznej. Tak jak ich muzyka, którą ciężko zamknąć w jednej szufladce z napisem folk zmieszany z rockiem. W muzyce Hollow Quartet obok tych gatunków, które niewątpliwie przeważają w ich kompozycjach, pojawia się romans z funkiem, popem, czy bluesem, tworząc idealną całość, którą ciężko jest porównać do innych artystów.

Debiutancki album „Chodź ze mną!” to dziewięć autorskich kompozycji w języku polskim oraz angielskim. Teksty traktujące o bliskich relacjach z naturą, z nutką dziecięcej naiwności, okraszone przyjemnymi dźwiękami mandoliny, klasyczną barwą kontrabasu i soulowym, kobiecym wokalem. Ten krążek, to zupełnie świeże podejście do muzyki rozrywkowej, które wyróżnia się ciekawą formą utworów, charakterystycznym, ciepłym klimatem brzmienia oraz tekstami, które zmuszają do refleksji.

Płytę można już zamawiać na oficjalnej stronie zespołu: www.hollowquartet.net

TRACKLISTA:

  1. „Beztroska Rybka”
  2. „Monkey”
  3. „Where will I find you”
  4. „Weary feet”
  5. „Frome time to time”
  6. „Na raz”
  7. „Time Worm”
  8. „Weak”
  9. „Flamaster”

Na podstawie materiałów prasowych

Skomentuj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *