[KONCERT] DAWID PODSIADŁO Andante Cantabile Tour
(LUBLIN 24.11.2016)

Po spektakularnym sukcesie wiosennej trasy „Son of Analog Tour”  Dawid Podsiadło powraca z nową odsłoną koncertów promujących płytę „Annoyance and Disappointment”.

cover_andante2

Po spektakularnym sukcesie wiosennej trasy „Son of Analog Tour” Dawid Podsiadło powraca z nową odsłoną koncertów promujących płytę „Annoyance and Disappointment”.

Kto choć raz słyszał go na żywo wie, że artysta oprócz niesamowitego głosu i świetnych aranżacji słynie także z nietuzinkowych opraw wizualnych swoich występów, które teraz przeniesie z klubów do wyjątkowych wnętrz największych sal koncertowych, teatrów i filharmonii.

Warto przypomnieć, że podczas poprzedniej trasy wszystkie bilety rozeszły się w ciągu niespełna trzech tygodni.

Nadchodzące koncerty będą się różnić także charakterem muzycznym od materiału który Artysta prezentował na wiosennych i letnich koncertach. Podczas „Andante Cantabile Tour” Dawid z zespołem wykona premierowo utwory przygotowane specjalnie na tę okazje, a także zupełnie nowe aranżacje dobrze już znanych kompozycji. Dodatkowo w każdym z odwiedzonych miast na scenie pojawią się goście – szczegóły zdradzimy wkrótce.

Jesienną trasą Dawid żegna się na jakiś czas z publicznością koncertową i kończy promocję swojego drugiego solowego albumu. Artysta nadchodzący rok przeznaczy na pracę studyjną i przygotowania do kolejnego wydawnictwa.

Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, Lublin

24 listopada 2016, godz. 20:00

Bilety w cenach:
79 zł (Strefa C)

99 zł (Strefa B)

119 zł (Strefa A)

Bilety dostępne na: www.bilety24.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress