KO

[KONKURS] Wygraj bilety na
koncert Bokki w Stodole!

Już 26 listopada enigmatyczny zespół BOKKA wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Weź udział w konkursie i bądź tam razem z nami!

JUŻ 26 LISTOPADA ENIGMATYCZNY ZESPÓŁ BOKKA WYSTĄPI W WARSZAWSKIM KLUBIE STODOŁA. WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I BĄDŹ TAM RAZEM Z NAMI!

BOKKA był bez wątpienia najbardziej niezwykłym projektem roku 2014 na polskiej scenie muzycznej. Grupa od początku działa incognito. Łączą ambitny pop z elektroniką. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swoją muzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich osiągnięcia czy historię.

Jedyne, co o nich wiadomo, to że sercem formacji jest trio znanych muzyków i że sygnuje ich prężnie rozwijające się  wydawnictwo muzyczne –  NEXTPOP, stojące m. in. za sukcesami Fismolla i KARI.

[KONKURS] Rozdajemy dwie podwójne (2×2) wejściówki na ten  koncert! Aby je zdobyć należy:

  • Polubić na Facebooku profil FINE TUNE TV;
  • Odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe (w komentarzu na tej stronie): Kiedy swoją premierę miał najnowszy album zespołu Bokka? Prosimy o podanie dnia i miesiąca. 

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców. Konkurs zamykamy 22 listopada (niedziela) o godz. 23:59. Powodzenia!

Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy. Pierwszy singiel BOKKI „Town Of Strangers” został zmasterowany w Londynie przez słynną Mandy Parnell, od lat współtworzącą brzmienie płyt Bjork, Sigur Ros, Little Dragon, Depeche Mode, czy Paula McCartneya, a teledysk do tego utworu na YouTube ma już prawie 2 miliony odsłon. Debiutancki album zespołu pt. „BOKKA” wydany został w listopadzie 2013r.

Teraz zespół promuje swoje najnowsze wydawnictwo! Drugi długogrający album nosi tytuł „Don’t Kiss and Tell” i zostanie zaprezentowany szerszej publiczności już 26 listopada na koncercie zespołu w warszawskim klubie Stodoła.

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress