KraFcy prezentują klip do „Psycho” i zapowiadają maxi singiel

Zespół KraFcy zapowiada maxi singiel zatytułowany „Psycho”, na który złożą się dwa utwory. Do tytułowego właśnie powstał klip.

foto_krafcy_1
fot. materiały prasowe

ZESPÓŁ KRAFCY ZAPOWIADA MAXI SINGIEL „PSYCHO” I KLIP, BĘDĄCY ZAPOWIEDZIĄ LP.

Maxi singiel będzie zawierał dwa utwory: „Psycho” oraz „Casting” oraz ich remiksy – tłumaczy Robert Laska, gitarzysta KraFców. – Do piosenki tytułowej z singla zrealizowaliśmy teledysk. Nad jego produkcją czuwał Grzegorz Stodolny z Black Light Studio. W teledysku wzięli udział aktorzy młodego pokolenia: Barbara Garstka, Beata Śliwińska, Alicja Karluk oraz w roli głównej nasz wokalista i aktor zarazem – Łukasz „Szczepan” Szczepanik.

Premierę maxi singla zespół zapowiada na 27 lutego. KraFcy chcą o sobie przypomnieć po debiucie wydanego w 2011 roku albumu „eF”. Ma to być także okazja do pokazania się z nowym wokalistą, wspomnianym Łukaszem Szczepanikiem, z którym zespół współpracuje od dwóch lat a którego można było zobaczyć między innymi w ostatniej edycji programu Voice Of Poland. Zapowiadany Singiel, podobnie jak płyta „eF” powstał dzięki fanom, którzy go sfinansowali na jednym z serwisów crowdfundingowych.

Premierę maxi singla zespół zapowiada na 27 lutego. KraFcy chcą o sobie przypomnieć po debiucie wydanego w 2011 roku albumu „eF”

Materiał na naszą drugą dużą płytę jest w zasadzie przygotowany, czeka tylko na profesjonalną rejestrację i realizację – kontynuuje Robert Laska. – My natomiast w najbliższym czasie będziemy się skupiać na poszukiwaniu wydawcy.

Według mnie do singla stworzono dość fajne i klimatyczne, chociaż w zasadzie mało oryginalne wideo. Muzycznie jest bardzo poprawnie, natomiast nie wyczułem tu rockowego pazura, którym chwali się zespół w materiałach prasowych. Największe zastrzeżenia mam do głosu wokalisty, który jest zwyczajnie irytujący, ze swoim głosem wydobywającym się bez żadnego powera jakby tylko „z gardła”, no i z wkurzającym akcentem. Piosenka rozpoczyna się jak każda inna z radia, a kończy zupełnie nijako. Nie wyrwało mnie to z butów, natomiast pewnie ma szansę spodobać się wielbicielom muzyki pop.

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress