Leman Acoustic przedstawia „Sadness of Daydreaming”

Leman Acoustic by Oskar Olczak

LEMAN ACOUSTIC TO SONGWRITER POCHODZĄCY ZE ŚLĄSKA. PO DEBIUCIE W ROKU 2009 NA SCENIE LEŚNEJ OFF FESTIVALU WYDAŁ TRZY MINIALBUMY: „SOUNDS OF THE PAST” (2010), „WHISPERS OF LONELINESS” (2010) ORAZ „SOPHISTICATED POINT OF VIEW” (2011).

Od debiutu w 2009 r. zagrał ponad 70 koncertów, otrzymał wiele nagród i wyróżnień w takich kategoriach jak: najlepszy wokalista i instrumentalista na przeglądach i festiwalach w całej Polsce.

Teraz wraca do nas z nowym, długogrającym albumem „Sadness of Daydreaming”. Premiera odbędzie się podczas koncertu „Inne Granie w ChCK” w Chorzowie, 30 października br. Płyta będzie do nabycia w promocyjnej cenie od razu po koncercie, a także w późniejszym terminie poprzez oficjalną stronę artysty.

lemanacoustic - okładka-front

Album „Sadness of Daydreaming” zawiera w sumie 13 utworów muzycznych. Na płycie znajduje się 11 utworów właściwych oraz 2 bonusowe. Leman Acoustic stworzył intrygujący album, którym jest w stanie zainteresować alternatywny rynek muzyczny.

lemanacoustic - okładka-back

Kilka słów o samym wydarzeniu

„Inne Granie w ChCK” to cykl koncertowy Chorzowskiego Centrum Kultury, w którym prezentują się młode, interesujące zespoły z kręgu muzyki alternatywnej. Pierwszy koncert odbył się w 2009 r.

Koncert organizowany jest w Chorzowskim Centrum Kultury przy ul. Sienkiewicza 3, dnia 30 października br.

W tym roku zagrają:

  • Anything Useless (Or Lifeless)
  • Leman Acoustic
  • The Band of Endless Noise

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress