LESKI wyruszył w trasę koncertową promującą materiał z płyty MIŁOŚĆ. STRONA B!

Leski, czyli Paweł Leszoski, rozpoczyna w jesienną trasę, podczas której zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego krążka zatytułwanego „Miłość. Strona B”

Leski, czyli Paweł Leszoski, rozpoczyna jesienną trasę, podczas której zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego krążka zatytułowanego „Miłość. Strona B”

Leski to wokalista, gitarzysta, kompozytor oraz tekściarz. Debiutował albumem SPLOT w czerwcu 2015 roku. Od tego czasu kojarzony jest z muzyką z pogranicza indie folk i dream pop. Laureat „MATEUSZA TRÓJKI” w kategorii „Debiut”. W 2016 artysta otrzymał nominowanację do nagrody FRYDERYK, w kategorii ,,Fonograficzny Debiut Roku”.

W tym roku ukazał się jego drugi album, MIŁOŚĆ. STRONA B, który zrywa z dotychczasowymi stylistycznymi szufladkami i sygnalizuje, że Leski nie zamierza poddawać się wygodnym klasyfikacjom. Sięga po mocne elektryczne brzmienia, stare automaty perkusyjne, kultowe syntezatory z lat 80-tych i wyraziste, emocjonalne teksty. Leski bawi się wprawdzie sound designem, ale podskórnie można wyczuć neo-hippisowską aurę, która unosi się nad jego nowym wydawnictwem.

MIŁOŚĆ. STRONA B > JESIEŃ 18’

06.10 GDAŃSK > ŻAK

16.10 TORUŃ > DWÓR ARTUSA

17.10 WROCŁAW> STARY KLASZTOR

18.10 KIELCE > BOHOMASS LAB

19.10 WARSZAWA > 1 URODZINY WORKA KOŚCI

08.11 POZNAŃ > PAWILON

09.11 GOMUNICE > BOGART

10.11 KATOWICE > RIALTO

22.11 RZESZÓW >UNDERGROUND

13.11 WARSZAWA > STODOŁA

Skomentuj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *