MIXTAPE DJ SET: DJ Hiro Szyma (Das Moon)

10584165_10208001655740639_620165193_o

ODDAJEMY W RĘCE POLSKICH MUZYKÓW NASZ COTYGODNIOWY MIXTAPE! JEŻELI ZASTANAWIALIŚCIE SIĘ CZEGO SŁUCHAJĄ WASI ULUBIENI ARTYŚCI – TERAZ MOŻECIE TO SPRAWDZIĆ.

DJ Hiro Szyma, czyli Grzegorz Szyma – absolwent ASP i członek zespołu Das Moon, w którym odpowiedzialny jest za produkcję muzyki i kwestie graficzne. Na scenie klubowej obecny od 2003 roku. W ostatnich trzech latach poprowadził ponad 300 imprez klubowych i eventowych. W swoich setach dj-skich nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego. A nam zdradza swój przepis na mistrzowski wieczór!


MIXTAPE by Hiro Szyma czyli 13 lat za konsolą

„Taneczny podział będzie na dwa. Stare i nowe. Albo w miarę nowe.

Na początek prehistoria! Gram te kawałki na każdej dj-ce, bez względu na styl imprezy:

Teraz konkret podzielony na dwa:

„Stare”:

IGGY POP – „Passenger” – hymn alternatywy. On, Bob Marley lub Sex Pistols. Jednak parkietowo rządzi Iggy. Wspominam sobie imprezy na których grałem na początku wieku w Aurorze na Powiślu…

W kontrze do alternatywy, czyli totally pop! GEORGE MICHAEL – „Freedom”. Dziwnym trafem ten kawałek jest akceptowany przez wszystkich… Wszyscy tańczą, choć akurat w tym przypadku nie ogarniam czemu.

FAT BOY SLIM – „The Rockafeller Skank” to mistrzostwo świata! Rock’and’roll i techno w jednym -brak słów! To pomost między technika analogową a cyfrową.

THE PRODIGY –„Smack My Bitch Up” – Teledysk zabroniony… Ale to słodka agresja, która mnie podnieca.

NIRVANA – „Smells Like Teen Spirit”… czyli Sex Pistols ”20 lat później”. Parkiet zawsze zrywa żyrandole. Niezmiennie mnie to cieszy. Uwielbiam to!

„Nowe” czyli brak dystansu:

JOHN NEWMAN – ”Love Me Again”, bo płaczę przy teledysku i przekłada mi się to nieracjonalnie na imprez. To taki George Michael naszych czasów na parkiecie.

Sounds Pop-Punk…. KASABIAN – „Eez-eh” czyli transowy parkiet! Miazga teledysk!

ICONA POP – „I Love It”, czyli „I love rock’n’roll” Joan Jett, ale w dobie elektro.

RIHANNA – „We Found Love” – moja ulubiona i ukochana popka. Fun dla mas i ja się akurat w tym momencie utożsamiam z masami.

IAMX – ”Happiness” – Prawie nigdy nie gram na dj-kach, bo nikt nie zatańczy, ale swoje wiem… Uwielbiam ten klimat! Bawcie się!

winyl3

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress