MIXTAPE DJ SET: Patrick The Pan

Oddajemy w ręce polskich muzyków nasz cotygodniowy mixtape! Jeżeli zastanawialiście się czego słuchają Wasi ulubieni artyści – teraz możecie to sprawdzić.

ODDAJEMY W RĘCE POLSKICH MUZYKÓW NASZ COTYGODNIOWY MIXTAPE! JEŻELI ZASTANAWIALIŚCIE SIĘ CZEGO SŁUCHAJĄ WASI ULUBIENI ARTYŚCI – TERAZ MOŻECIE TO SPRAWDZIĆ.

Piotr Madej (Patrick The Pan): Oto piosenki, tudzież artyści, których ostatnio słucham najwięcej. Jednak nie należy tego traktować jako moje „The Best Of 2015”. Część uwzględnionych przeze mnie utworów, to rzeczywiście zeszłoroczne nowości, ale część to starocie, które mimo wieku wciąż mnie głęboko poruszają. Jest tu wszystko – od pięknej muzyki symfonicznej od Ravela czy Tchaikovskiyego, poprzez Air, z którymi od dłuższego czasu się nie rozstaję, aż po coś mocniejszego jak np. Suicide Silence, których „…and then she bled” zaintrygowało mnie nie tylko muzycznie, ale również swoją genezą – to piosenka, w tle której puszczone jest prawdziwe nagranie rozmowy telefonicznej z 911, gdzie przerażona kobieta zgłasza, że agresywna małpa zagryzła jej koleżankę na śmierć i teraz poluje na nią… Cóż poradzę, lubię takie historie…

Playlista:

  1. Maurice Ravel – „Pavanne For Dead Prince”
  2. Jessica Pratt – „Bushel Hyde”
  3. Szymon – „Golden”
  4. Hiatus Kaiyote – „Molasses”
  5. Youth Lagoon – „No One Call Tell”
  6. Air – „Dead Bodies”
  7. Jaaa! – „Lunatic”
  8. Bright Light Social Hour – „Slipstream”
  9. Suicide Silence – „…and Then She Bled”
  10. Pyotr Tchaikovsky – „Symphony No. 5 in E Minor Op. 64. II: Andante Cantabile”

winyl3

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress