MJUT zapowiadają drugą płytę

Drugi album zespołu MJUT, zatytułowany „9”, promuje singiel „Wszyscy ludzie i ja”.

MJUT_Fot_Michal_Bilinski
Fot. Michał Biliński

DRUGI ALBUM ZESPOŁU MJUT, ZATYTUŁOWANY „9”, PROMUJE SINGIEL „WSZYSCY LUDZIE I JA”.

Druga płyta zespołu MJUT ukaże się 5 lat po debiucie. Młodzi eksperymentatorzy, których znakiem szczególnym były gitarowe pejzaże urozmaicane wysmakowaną elektroniką, dojrzeli i przeobrazili się w świadomych artystów, potrafiących nadać swoim pomysłom i emocjom bardzo konkretną formę. Wsparli ich w tym producenci – Krystian Wołowski i Adam Hryniewicki znani z trójmiejskiej grupy Dick4Dick.

Patryk Kienast, wokalista i autor większości utworów na płycie, tak mówi o albumie: „Nowe piosenki to przede wszystkim świadomy wybór melodii i lekkości, choć były one pisane w podwójnym skupieniu i kilku z nich patronuje nie mniejszy smutek niż tym, które znalazły się na naszym pierwszym albumie. To szczere i proste komunikaty na temat absurdów rzeczywistości i gorzkiej strony życia we dwoje”. 

MJUT_9_cover_800x800

Płytę promuje singiel „Wszyscy ludzie i ja”, który trafił do stacji radiowych 7 września. „Ta piosenka – jak mówi Patryk Kienast – to jeden z najbardziej żywiołowych utworów na płycie. Otwarcie w niej namawiamy, by nie angażować się w sprawy, na które zwykle nie mamy wpływu. Zamiast tego lepiej iść na spacer z psem albo wybrać się rowerem do lasu”.

TRACK LISTA:

  1. Nietoperz mówi nie
  2. Komputery
  3. Tyle, ile chcę
  4. Wszyscy ludzie i ja
  5. To nie jest fair
  6. Zły los
  7. Puść go
  8. 17 GB

Na podstawie materiałów prasowych

Skomentuj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *