[NEWS] Zwieńczenie europejskiej trasy koncertowej SPOIWA w Polsce

Zapewne naszym czytelnikom nie jest obcy zespół SPOIWO. W ramach trasy koncertowej promującej album „Salute Solitude”, band zakończy swoją długą podróż dwoma gigami w dwóch, polskich miastach, w dodatku z doborowym towarzystwem w ramach supportu!

Przypomnijmy, iż SPOIWO wyruszyło w swoją europejską trasę, zaczynając od koncertu na OFF Festiwal w Katowicach. Promocja albumu, odbywająca się poprzez raczenie spragnionych uszu, zachodziło poprzez szereg koncertów (m.in. Słowacja, Austria, Francja, Włochy, Niemczy czy Holandia). Panowie z SPOIWA postanowili zakończyć trasę, powracając do Ojczyzny, toteż przed fanami zespołu otwiera się niesamowita możliwość.

Już 1 grudnia br. SPOIWO zagra w Łodzi, w Scenografii. Jako support wystąpi Tides From Nebula. 2 grudnia, SPOIWO zawita do Warszawy, gdzie w Chmurach dadzą ostatni koncert długiej trasy, a wspomagać ich będzie Moonzibar. Jeśli nie wiecie co zrobić z swoim żywotem w nadchodzący weekend, wpadajcie na ostatnie koncerty SPOIWO. Doznania muzyczne gwarantowane i wliczone w cenę biletu!

Po więcej informacji, odsyłamy do wydarzeń na Facebooku: w Łodzi, oraz w Warszawie.

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress