Nowa płyta BUENOS AGRES w sprzedaży od końca lutego

BuenosAgres2015
POCHODZĄCY Z BIELSKA BIAŁEJ ZESPÓŁ BUENOS AGRES ZAKOŃCZYŁ NAGRANIA DO NOWEJ PŁYTY „TAM GDZIE NIE MA ECHA”. ALBUM UKAŻE SIĘ POD KONIEC LUTEGO. 

Album został nagrany w Red House Studio w Kętach pod okiem Piotra Mędrzaka. Za mastering odpowiada Chris Bauer z Audio Mastering Service Berlin, natomiast za mastering pierwszego radiowego singla “Prośba” – Drew Lavyne, który pracował z takimi artystami jak Kings Of Leon, Taylor Swift, Adam Lambert czy The White Stripes. Za projekt graficzny odpowiadają Łukasz Pocha/ Pixel Disign Studio i Tomasz Wojtusiak.

Twórczość zespołu Buenos Agres to wypadkowa siedmiu indywidualnych charakterów, osobowości i muzycznych wrażliwości. Jak sama nazwa wskazuje, jest to niejednokrotnie połączenie dwóch przeciwnych muzycznych wartości. Tutaj błogość wchodzi w interakcje z agresją, liryzm z energicznością, melancholia z intensywnością. Ciekawe kompozycje zanurzone w rockowym i  trip-hopowym sosie współgrają z osobistymi, szczerymi tekstami.

Tam gdzie nie ma echa” to muzyczna opowieść o wędrówce. Nie, nie o wędrówce fizycznej, ale bardziej duchowej… w głąb siebie. I jak sami w tej drodze często się zaskakujemy tak z całym zespołem chcieliśmy zaskoczyć słuchaczy naszymi kompozycjami. Czy się uda? Miejmy nadzieje, że odbiorcy będą po pierwszym przesłuchaniu wracać do tej płyty i po każdym przesłuchaniu odkrywać więcej  🙂 – mówią o płycie muzycy.

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress