Nowe wcielenie Administatorra

ADMINISTRATORR ELECTRO to trio powołane przez Bartosza Marmola. Trio czerpie inspiracje z bogatej tradycji muzyki rockowej i alternatywnej.

ADMINISTRATORR ELECTRO to trio powołane do życia w 2013 r. przez Bartosza Marmola, który poza realizowaniem się w macierzystej formacji Administratorr, poszukuje wciąż nowych brzmień i form prezentacji własnej twórczości.

Wynikiem tych poszukiwań jest właśnie ADMINISTRATORR ELECTRO, który obok Marmola współtworzą muzycy kojarzeni z polską sceną alternatywną: Paweł Kowalski (Stop mi!, Latające Pięści) oraz Marek Veith (Amuse me, Inside Again). Za brzmienie projektu odpowiedzialni są Robert
i Magda Srzedniccy z warszawskiego studia Serakos. Trio czerpie inspiracje z bogatej tradycji muzyki rockowej i alternatywnej, ale motywem głównym jest muzyka elektroniczna, która dominuje nad „żywymi instrumentami”.

Na listę utworów pierwszej płyty zespołu weszły utwory napisane jeszcze w latach 90-tych. Dlatego też teksty dotyczą bezpośrednio tego okresu życia Marmola, które spędził gdzieś w małym i zapo-
mnianym środku nikąd. „Jest to podróż w czasy końca ubiegłego wieku do prowincjonalnej polskiej krainy w której przypadło mi roztrwonić bezpowrotnie i z przyjemnością własną młodość.
W związku z tym faktem tytuł nadchodzącej płyty nosił będzie nazwę Sławnikowice- Zgorzelec 17:10 i oznacza wyłącznie tyle, co dokładny czas odjazdu ostatniego autobusu z mojej rodzinnej miejscowości do najbliższego miasta, które było wówczas moim centrum cywilizacji”
– mówi o swoich tekstach Marmol.

Dwa miesiące temu zespół wziął udział w sesji nagraniowej w studiu im. Agnieszki Osieckiej w siedzi-
bie Radiowej Trójki, co zaowocowało poniższym klipem.

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress