Piotr Rogucki rusza w trasę koncertową

Wystartowała solowa trasa koncertowa Piotra Roguckiego promująca  wydawnictwo ,,J.P Śliwa”. Zobacz najnowszy klip do piosenki „Całuj się”

caluj_sie_screen-16 mat.pras.

WYSTARTOWAŁA SOLOWA TRASA PIOTRA ROGUCKIEGO PROMUJĄCA  WYDAWNICTWO ,,J.P ŚLIWA”. PIOTR ROGUCKI I KAROLINA KOMINEK W NAMIĘTNYM TELEDYSKU DO UTWORU ,,CAŁUJ SIĘ”

Niedawno Piotr Rogucki opublikował teledysk do piosenki „Całuj się” z najnowszej płyty „J.P. Śliwa”. U boku muzyka w klipie wystąpiła aktorka Karolina Kominek. Obraz pokazuje historię pewnej namiętności. Za pomysł i reżyserię teledysku odpowiada duet Zosia Zija i Jacek Pióro, autorzy m.in. klipu do utworu „Dobrze” Piotra Roguckiego.

Zwiewna jak sen opowieść o miłosnym związku dwojga ludzi, zmysłowa i utrzymana w tajemniczym klimacie – tak wygląda klip do piosenki „Całuj się”. Zdjęcia do drugiego singla powstawały w mieszkaniu na warszawskiej Pradze, w klubie Bank i podziemiach Dworca Zachodniego. Teledysk to zestaw impresji dotyczących życia dwojga kochanków, historia blasków i cieni bardzo mocnego, krótkiego, ale pełnego doznań związku.

Piosenkę „Całuj się” oraz pozostałe utwory z płyty „J.P. Śliwa” będzie można wkrótce usłyszeć na żywo w 8 polskich miastach (m.in. w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Warszawie), ponieważ 6 marca Piotr Rogucki rozpoczął trasę koncertową promującą najnowsze wydawnictwo artysty.

Podczas trasy Piotr Rogucki zaprezentuje performatywne widowisko składające się z muzyki, elementów teatralnych bazujących na dramacie „J.P. Śliwa” oraz dynamicznych wizualizacji wyświetlanych na trzech ekranach. Ma to być w założeniu koncert – opowieść, ale wymagający intelektualnego zaangażowania odbiorcy.

Pełna lista koncertów:

  • 17.03 Kraków, Studio
  • 18.03 Rzeszów, Pod Palmą
  • 19.03 Katowice, MegaClub
  • 20.03 Wrocław, Stary Klasztor
  • 01.04 Zielona Góra, Kawon
  • 02.04 Łódź, Wytwórnia
  • 03.04 Gdańsk, Parlament
  • 07.04 Warszawa, Stodoła

Na podstawie materiałów prasowych

 

Skomentuj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *