NOWY SINGIEL PLUG&PLAY –
“DANCING LIKE MADONNA”

Dziś premiera nowego singla od Plug&Play, promująca album, który ukaże się w marcu. Posłuchajcie „Dancing Like Madonna”.

Plug&Play(4)
fot. materiały prasowe


DZIŚ PREMIERA NOWEGO SINGLA OD PLUG&PLAY, PROMUJĄCA ALBUM, KTÓRY UKAŻE SIĘ W MARCU. POSŁUCHAJCIE „DANCING LIKE MADONNA”!

„Dancing like Madonna” to utwór będący logiczną kontynuacją stylistyki poprzedniego wydawnictwa (Reisefieber EP). Bazuje na chwytliwym patencie męsko-damskich wokali wyśpiewywanych wraz z charakterystycznym energicznym motywem basów i syntezatorów oraz rytmicznym refrenem.

Plug&Play to zespół znany z łączenia melodii, które kojarzą się z lepszą stroną lat osiemdziesiątych, ze współczesnymi tanecznymi rytmami. Znakiem rozpoznawczym Plug&Play jest szeroko pojmowane elektryczne i elektroniczne brzmienie.

Spędziliśmy nad numerem sporo czasu, zarówno w studio i na próbach, dzięki czemu piosenka przeszła radykalne zmiany, od utworu stricte electropopowego to bogatego aranżu w którym wykorzystaliśmy m. in. brzmienia trąb, kongów (na których gościnnie zagrał Michał Skubaniec) i gongów. – opowiada zespół. Singiel „Dancing like Madonna” zawierać będzie dwa dodatkowe utwory, wśród których znajdzie się demo tytułowego utworu w zmienionej, bardziej electropopowej formie oraz utwór „Holy Dusk” – wersja bardzo starej kompozycji, którą znają zapewne niektórzy polscy snowboardziści.

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress