Pomóż Nandu wydać płytę!

Warszawski zespół Nandu zbiera fundusze na wydanie debiutanckiego albumu. Projekt crowdfundingowy może przybliżyć grupę do spełnienia swoich marzeń

_MG_7710

WARSZAWSKI ZESPÓŁ NANDU ZBIERA FUNDUSZE NA WYDANIE DEBIUTANCKIEGO ALBUMU. PROJEKT CROWDFUNDINGOWY MOŻE PRZYBLIŻYĆ GRUPĘ DO SPEŁNIENIA SWOICH MARZEŃ

Nazwa zespołu Nandu zaczerpnięta została od strusia amerykańskiego. Wspomniany nielot pomimo przyziemnego stylu życia posiada długie skrzydła i duże ambicje. Żywi się pokarmem mieszanym. Z kolei Nandu to zespół, który łączy pasje, upodobania i zboczenia muzyczne z różnych gatunków. W swojej muzyce mieszają: funk, rock, pop, jazz i soul.

Od założenia zespołu w 2013 roku zagrali już kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, po drodze wygrywając kilka konkursów. Zostali finalistami XXV Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu oraz mieli okazję wystąpić w programie Telewizji Polskiej “Świat się kręci”.

Teraz są gotowi na więcej, dlatego aktualnie przygotowują się do wydania płyty z  autorskim materiałem. Na albumie znajdzie się 8 utworów, a każdy z nich będzie oddawał soulowo-jazzowy charakter grupy.

Aby zebrać fundusze na wydanie debiutanckiego albumu, zespół Nandu rozpoczął projekt crowdfundingowy na portalu polakpotrafi.pl:

– „Polak Potrafi to działanie społecznościowe, grupowe. Zakłada, że każda jednostka może coś wspólnie zdziałać. Tak jak my mieliśmy szczęście stworzyć całość, tak wierzymy, że Wasze cegiełki do tej całości będą wspaniale pasować”. – tłumaczą muzycy.

– „Nasza muzyka nie wybrzmiałaby w pełni bez tych, którzy jej słuchają. Nie wybrzmi bez Was, dlatego zapraszamy Was do projektu, który, jeśli udany, pozwoli jej nabrać profesjonalnego sznytu. Z Wami, dla Was”. – dodają.

Print„Celem projektu jest dokończenie realizacji nagrań naszego materiału, który po części został już zarejestrowany oraz wydanie go w postaci długogrającego krążka. Do tej pory udało nam się zrealizować nagranie ścieżek do 6 naszych utworów”. – opowiadają członkowie zespołu.

Uzyskana kwota zostanie przeznaczona na:
  • Nagranie;
  • Wynajem studia;
  • Miks;
  • Mastering;
  • Koszty logistyczne;
  • Tłoczenie płyty;
  • Produkcja okładki w formie DIGI PACK-a.

Wspierajmy młodych polskich artystów!

Na podstawie materiałów prasowych

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress