Premiera nowego singla Yoachima!

yoachim

WE WTOREK, 21 KWIETNIA, SWOJĄ PREMIERĘ BĘDZIE MIAŁ NAJNOWSZY SINGIEL YOACHIMA ZATYTUŁOWANY „FOREST”. ZOBACZ ZAPOWIEDŹ KLIPU I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O TYM NIETUZINKOWYM ARTYŚCIE!

Urodzony 29 lutego 1988 roku Yoachim jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów i producentem muzycznym. Ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu, a muzyką zajmuje się od wczesnego dzieciństwa. Jego twórczość można zaliczyć do gatunków „alternative/electropop/synth pop”, ale Yoachim jest przede wszystkim samodzielnym, nie dającym się zaszufladkować autorem.

Yoachim współpracuje z djami i producentami szeroko pojętej muzyki elektronicznej, szczególnie związany jest z niemiecką sceną klubową (Olivier Schories, Solee, Boss Axis, Mian&Yoa). W 2012 roku nakładem międzynarodowej wytwórni Parquet Recordings wydano składankę remixów jego utworu „EHC”, w marcu tego roku światło dzienne ujrzała zaś kolejna kolaboracja Yoachima – tym razem wspólnie z niemieckimi producentami, Solee oraz duetem Boss Axis, nagrany został ich wspólny utwór „Still Here”, wydany w formie Digital i vinyl, zremixowany przez takich producentów jak hiszpański UNER, czy australijski Fables.

21 kwietnia 2015 roku odbędzie się premiera singla i teledysku do utworu „Forest”, zapowiadającego debiutancką EP’kę „Isn’t That, Gone”. 

Na podstawie materiałów prasowych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress