SONBIRD – MUZYCZNE PODSUMOWANIE 2017 ROKU!

Specjalnie dla FINE TUNE grupa Sonbird wybrała swoje ulubione, polskie albumy 2017 roku. Kto znalazł się w ich rankingu? Sprawdźcie!

Specjalnie dla FINE TUNE grupa Sonbird wybrała swoje ulubione, polskie albumy 2017 roku. Kto znalazł się w ich rankingu? Sprawdźcie!

Kortez – ”Mój dom”

Twórczość Korteza zawsze nas bardzo poruszała. Doskonałe teksty oraz warstwa muzyczna inspirowały nas wielokrotnie. W tym roku Kortez ponownie porwał nas do swojego smutnego świata. Piękna płyta, dziękujemy za nią!


Mikromusic – ”Tak mi się nie chce”

Bardzo doceniamy to, co robi Natalia z chłopakami. Od paru lat śledzimy ich losy. Całkiem niedawno nasz wokalista miał okazję być na koncercie premierowym i został oczarowany. Bardzo cenimy przewrotne teksty, a Mikromusic przewrotne jest bardzo.


Lemon – ”Tu”

Mieliśmy okazję zagrać dwa koncerty w 2017 roku razem z chłopakami. Były to występy, które promowały nowy album. Słyszeliśmy tylko dwa nowe single. Wiedzieliśmy, że będzie inaczej… I właśnie taka jest ta płyta. Całkowicie inna od wcześniejszej twórczości. Dla wielu fanów, to mogło być wielkie zaskoczenie. Nas album zatytułowany ”Tu” zaskoczył bardzo pozytywnie.


Salk – ”Matronika”

Jeśli ktoś lubi Islandię, to ta płyta jest właśnie dla niego. Ociekająca przestrzennymi brzmieniami, przepięknymi tekstami Kamila oraz magicznym głosem Marceli, porywa słuchacza i wciąga na wiele godzin. Poza tym, na ich albumie znalazł się nasz ukochany Lor.


 

Hey – ”CDN”

Dwie płyty, które zebrały dokonania jednego z najważniejszych, polskich zespołów. Przygoda naszego zespołu zaczęła się z Kasią Nosowską. Odświeżenie starszych utworów wyszło im genialnie! Odświeżenie nowych utworów wyszło im fenomenalnie! Całość jest wspaniała!. Mamy nadzieję, że Hey wróci. I, że to tylko taka krótka przerwa…


Skomentuj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *