web.facebook.com/jogamusic web.facebook.com/fair.w.friends

Wspólna trasa koncertowa Fair Weather Friends & JÓGA

Zespół Fair Weather Friends i trio JÓGA wyruszą ponownie we wspólną trasę koncertową. Sprawdźcie, w jakich miastach pojawią się w 2017 roku!

Zespół Fair Weather Friends i trio JÓGA wyruszą ponownie we wspólną trasę koncertową. Sprawdźcie, w jakich miastach pojawią się w 2017 roku!

web.facebook.com/jogamusic
web.facebook.com/fair.w.friends

Fair Weather Friends to jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny, o czym świadczą m.in. uznanie najbardziej opiniotwórczych dziennikarzy muzycznych, grono fanów w całym kraju oraz występy na największych festiwalach: Open’er, Kraków Life Festival czy Orange Warsaw. Teraz FWF wracają z nowymi utworami zapowiadającymi drugi długogrający album.
Premiera EP-ki „Hello Sunday“ miała miejsce w połowie września. Podczas koncertu nie zabraknie dobrze znanych fanom FWF utworów jak – „Fortune Player” czy „Fake Love”. Ich autorskie brzmienie to połączenie współczesnej elektroniki, klimatu 70 ‚soulu i funku, elektropopowych melodii i punkowej wręcz energii.

JÓGA to z kolei ulubieńcy młodszej części publiczności, którzy skradli serca fanów swoją niespotykaną muzyczną wrażliwością. Trio ma za sobą niezwykle udane lato – premierę EP-ki „Hero” oraz jej promocję podczas występów na największych festiwalach: Openerze, OFF‘e czy Kraków Life Festival. Warto dodać, że nowy materiał nagrywany był w legendarnym Hansa Tonstudio w Berlinie w ramach wygranej w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Converse’a. Młodzi muzycy w niezwykły sposób łączą gitarę akustyczną z nowym elektronicznym brzmieniem, zręcznie przemycając swoje skandynawskie inspiracje. Twórczość JÓGA (nazwa zespołu pochodzi od piosenki Björk) niesie więc ze sobą tajemniczość, rozedrganie, ale też niezwykłą, jak na młody wiek artystów, dojrzałość.

Fair Weather Friends & JÓGA

13.01.2017 Poznań / Projekt LAB

14.01.2017 Łódź / New York Club

17.02.2017 Opole / NCPP

18.02.2017 Wrocław – TBA

oprac.Małgorzata Sawa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress