Nowy album i koncert Olivii Anny Livki na OPEN STAGE w Stodole

Olivia Anna Livki to niemiecka artystka polskiego pochodzenia. Przeczytajcie o jej nowym albumie i nadchodzącym koncercie w Stodole!

11074587_954341341285540_8887741013890288130_n

PO KRÓTKIEJ PRZERWIE WOKALISTKA WRACA Z KOLEJNĄ MUZYCZNĄ NIESPODZIANKĄ. ,,GEEK POWER” TO SINGIEL PROMUJĄCY NOWY ALBUM ARTYSTKI.

Olivia Anna Livki to niemiecka artystka polskiego pochodzenia. Piosenkarka już od najmłodszych lat prezentowała swój artystyczny talent – jako dziesięciolatka stworzyła swój pierwszy film pod tytułem ,,Die Erben”, który trwał 45 minut. W 2011 roku wokalistka wystąpiła w pierwszej edycji programu ,,Must Be the Music” z piosenką ,,Tel Aviv”, po jej występie Kora Jackowska nazwała ją objawieniem. W tym samym roku Olivia założyła w Berlinie wytwórnię płytową L I V V Music. Na swoim koncie ma support przed koncertem Lenny’ego Kravitza i występy na festiwalach (Coke Live Music Festival, Off Festival i Soundrive Festival.). Debiutancki album artystki nosił nazwę ,,The Name of This Girl Is”.

„STRANGELIVV”to tytuł kolejnego albumu piosenkarki, którego premiera odbędzie się 11 maja 2015. Tytuł nowego krążka nawiązuje do filmu Stanleya Kubricka ,,Doktor Strangelove”.

W dniu 28. maja w warszawskiej Stodole na OpenStage odbędzie się koncert promocyjny albumu „STRANGELIVV”. Jak przystało na osobę barwną i pełną energii, Olivia Anna Livki nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów. Materiał na nowej płycie ma zwrócić uwagę na problemy takie jak: darmowa praca stażystów, ksenofobia, ciemna strona mediów społecznościowych oraz rosnąca przepaść między Zachodem i Islamem. Bohaterką płyty ma być między innymi Malala Yousafzai, która w 2014 zdobyła Pokojową Nagrodę Nobla. Młoda noblistka jest działaczką walczącą o prawa kobiet. „STRANGELIVV” promuje singiel pod tytułem,,Geek Power”. Album ukaże się nakładem wytwórni Warner Music Poland.

O autorze:

Gośka Sawa
Gośka Sawa
Studiuję dziennikarstwo. Można powiedzieć, że z muzyką jestem związana od zawsze, bo urodziłam się ,,Trzynastego'', o którym kiedyś śpiewała Katarzyna Sobczyk. Uwielbiam odwiedzać Kraków. Poza muzyką, interesuję się też polityką i fotografią.