[KONKURS] ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL!

Rozdajemy wejściówki na pierwszy muzyczny festiwal labelu Attention Please!, który odbędzie się już 23 stycznia w Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie!

ap

ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI NA PIERWSZY MUZYCZNY FESTIWAL LABELU ATTENTION PLEASE!, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ JUŻ 23 STYCZNIA W KLUBOKAWIARNI CHŁODNA 25 W WARSZAWIE!

ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL to trasa koncertowa związana z artystami attentionplease!. Podczas koncertów w całej Polsce, nie zabraknie także niespodzianek, zaproszonych gości oraz debiutujących zespołów, których warto będzie posłuchać na żywo.

Pierwszy koncert pod szyldem Attention Please! Music Festival odbędzie się w sobotę23 stycznia 2016 roku w Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie.

Na scenie usłyszymy: śląski zespół Zimowa oraz warszawskie formacje: The Freuders i Control The Weather.

[KONKURS] Rozdajemy dwie pojedyncze (2×1) wejściówki na to wydarzenie!

Aby je zdobyć należy:

  • Polubić na Facebooku profil FINE TUNE TV;
  • Odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe (w komentarzu na tej stronie): Wymień wszystkich artystów, którymi opiekuje się Attention Please! 🙂

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców. Konkurs zamykamy 21 stycznia (czwartek) o godz. 12:00. Powodzenia!

W ramach koncertu zaprezentuje się także warszawski zespół, który wyłoniony zostanie w specjalnym konkursie. Celem przedsięwzięcia jest promocja młodych, debiutujących artystów oraz pokazanie jak prężnie działa aktualna polska scena alternatywna.

APMF_Warszawa_plakat

Na podstawie materiałów prasowych

O autorze:

FINE TUNE
FINE TUNE
Założycielem FINE TUNE jest Jakub Styczyński, od pięciu lat związany z Dziennikiem Gazetą Prawną. Na swoim koncie ma prestiżową nagrodę Grand Press w kategorii Dziennikarstwo Śledcze oraz dwie nagrody im. Władysława Grabskiego, ufundowane przez Narodowy Bank Polski. Z portalem współpracuje również Gosia Sawa, pisząca obecnie dla Polsat News oraz fotografka Kamila Pitucha.