[KONKURS] Karoryfer Warsaw Week (18.03 – 19.03)

Weekendowy maraton z zespołami z wydawnictwa Karoryfer Lecolds. W dwa dni, w trzech klubach, wystąpi czterech wykonawców!

kefest33WEEKENDOWY MARATON Z ZESPOŁAMI Z WYDAWNICTWA KARORYFER LECOLDS. W DWA DNI, W TRZECH KLUBACH, WYSTĄPI CZTERECH WYKONAWCÓW!

Karoryfer Lecolds zaprasza mieszkańców stolicy na KARORYFER WARSAW WEEK – weekendową serię koncertów, w trakcie której zaprezentują się związani z nami artyści. Wszystkie imprezy odbędą się w klubowym trójkącie na warszawskiej Pradze przy ulicy 11 listopada 22.
Na początek w klubie Chmury w ramach trasy promującej wydanie pierwszego albumu zagra Hańba! – muzyczno-literacka fikcja udowadniająca, że punk rock nie powstał na Wyspach Brytyjskich w hałaśliwych latach 70., lecz stworzono go w burzliwych czasach II Rzeczypospolitej”. Tego samego wieczoru w klubie Hydrozagadka odbędzie się organizowana przez DJ-a Warsaw Balkan Madness „Bałkańska Potupajka”, podczas której swojego seta zaprezentuje DJ Ludwik Zamenhof. Dzień później w Składzie Butelek na jednej scenie staną UntiraProdiż, czyli awangardowy hip-hop połączony z wizualizacjami oraz wisienka na torcie – Lennox Row – soulowo-elektroniczna podróż w kosmos.

[KONKURS] Rozdajemy dwie podwójne (2×2) wejściówki na finałowy koncert KARORYFER WARSAW WEEK: UnitraProdiż + Lennox Row w Składzie Butelek! Aby je zdobyć należy:

  • Polubić na Facebooku profil FINE TUNE TV;
  • Odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe (w komentarzu na stronie www): Jaki tytuł nosi debiutancki album Lennox Row?

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców. Konkurs zamykamy 18 marca (piątek) o godz. 20:00. Powodzenia!

Dokładny plan:
piątek, 18 marca:

sobota, 19 marca:

Na podstawie materiałów prasowych

O autorze:

FINE TUNE
FINE TUNE
Założycielem FINE TUNE jest Jakub Styczyński, od pięciu lat związany z Dziennikiem Gazetą Prawną. Na swoim koncie ma prestiżową nagrodę Grand Press w kategorii Dziennikarstwo Śledcze oraz dwie nagrody im. Władysława Grabskiego, ufundowane przez Narodowy Bank Polski. Z portalem współpracuje również Gosia Sawa, pisząca obecnie dla Polsat News oraz fotografka Kamila Pitucha.