[KONKURS] Leski w warszawskiej Stodole!

Już 17 lutego na Open Stage w klubie Stodoła zagra Leski. U nas możesz wygrać bilet na koncert!

leski konkurs

JUŻ 17 LUTEGO NA OPEN STAGE W KLUBIE STODOŁA ZAGRA LESKI. U NAS MOŻESZ WYGRAĆ BILET NA KONCERT!

Leski to pseudonim artystyczny Pawła Leszoskiego, nowego singer/songwritera na polskiej scenie alternatywnej. Mantrowe melodie, magnetyczny wokal i intymne teksty sprawiają, że jego muzyka stawiana jest na półce z twórczością Bena Howarda czy Jose Gonzalesa. Leski bawi się kontrastami i miesza nowoczesne dźwięki analogowych syntezatorów z tradycyjnymi brzmieniami folkowego instrumentarium. Wszystko oplata pięknymi tekstami, które w wielu recenzjach postawiły go obok takich artystów, jak: Skubas czy Fisz.

[KONKURS] Rozdajemy jedną podwójną (1×2) wejściówkę na ten koncert! Aby ją zdobyć należy:

  • Polubić na Facebooku profil FINE TUNE TV;
  • Odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe (w komentarzu na stronie www): Nakładem jakiej wytwórni ukazał się debiutancki album Leskiego – „Splot”?

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców. Konkurs zamykamy 14 lutego (niedziela) o godz. 23:59. Powodzenia!

1 czerwca 2015 ukazał się debiutancki krążek Leskiego „Splot”, który promował singiel „Kosmonauta”. Obecnie album promuje drugi utwór „Ulotny”, który jak jego poprzednik znalazł się w zestawieniu Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia.

Paweł Leszoski muzyką zajmuje się od lat, ale dopiero niedawno zdecydował się na wydanie pierwszej w pełni autorskiej płyty. Szerszej publiczności dał się poznać w kwietniu 2014 roku, kiedy samodzielnie wydał EP „Zaczyn”.

Leski wystąpi 17 lutego na Open Stage w warszawskim klubie Stodoła. W roli supportu zagra Markas Palubenka – litewski artysta poruszający się w rejonach muzyki pop, indie i elektroniki. Gorąco zapraszamy!

Na podstawie materiałów prasowych

O autorze:

FINE TUNE
FINE TUNE
Założycielem FINE TUNE jest Jakub Styczyński, od pięciu lat związany z Dziennikiem Gazetą Prawną. Na swoim koncie ma prestiżową nagrodę Grand Press w kategorii Dziennikarstwo Śledcze oraz dwie nagrody im. Władysława Grabskiego, ufundowane przez Narodowy Bank Polski. Z portalem współpracuje również Gosia Sawa, pisząca obecnie dla Polsat News oraz fotografka Kamila Pitucha.