[KONKURS] Wygraj nową płytę NIGHTRUN87!

NIGHTRUN87 powraca ze swoim drugim studyjnym albumem zatytułowanym „STARSHIPS”. Premiera krążka już 5 lutego! U nas możesz zgarnąć jeden z pięciu digital albums

NIGHTRUN TYPO ON STARS

NIGHTRUN87 POWRACA ZE SWOIM DRUGIM STUDYJNYM ALBUMEM ZATYTUŁOWANYM „STARSHIPS”. PREMIERA KRĄŻKA JUŻ 5 LUTEGO! U NAS MOŻESZ ZGARNĄĆ JEDEN Z PIĘCIU DIGITAL ALBUMS.

NIGHTRUN87 to projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma amerykańsko – brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. Projekt powstały w ferworze twórczej ekspresji charakteryzuje się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem. Dodatkowo NIGHTRUN87 to live act audiowizualny, który potrafi poruszyć tłumami, a interakcja artysty z publicznością sprawia, że jego koncerty na długo pozostają w pamięci widzów i słuchaczy!

W marcu 2015 roku William wydał swój pierwszy studyjny album pod szyldem NIGHTRUN87. Niespełna rok później ukaże się drugie długogrające wydawnictwo muzyka! Płyta „Starships”, której premiera odbędzie się 5 lutego 2016 roku, jest mieszanką elektronicznych dźwięków w stylu retro, z dodatkiem synthpopowych elementów. Na krążku znalazło się 9 autorskich utworów.

Tracklista:

  1. „I Like You”
  2. „Starships”
  3. „The Workout”
  4. „Video Games”
  5. „Liberator”
  6. „Sequence I”
  7. „Sequence II”
  8. Night Drive”
  9. „The Revenge Of Carpenter”

NIGHTRUN87 info

[KONKURS] Już dzisiaj możesz wygrać jeden z pięciu albumów „Starships” w wersji cyfrowej! Wystarczy, że polubisz na Facebooku profil Fine Tune Tv i napiszesz w komentarzu (na stronie www) z czym kojarzy Ci się muzyka NIGHTRUN87. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy płytami. Konkurs trwa do 5 lutego (piątek) do godziny 12:00, powodzenia! 🙂

Na podstawie materiałów prasowych

O autorze:

FINE TUNE
FINE TUNE
Założycielem FINE TUNE jest Jakub Styczyński, od pięciu lat związany z Dziennikiem Gazetą Prawną. Na swoim koncie ma prestiżową nagrodę Grand Press w kategorii Dziennikarstwo Śledcze oraz dwie nagrody im. Władysława Grabskiego, ufundowane przez Narodowy Bank Polski. Z portalem współpracuje również Gosia Sawa, pisząca obecnie dla Polsat News oraz fotografka Kamila Pitucha.