[KONKURS] Ted Nemeth i Hoszpital razem w trasie!

Łódzki zespół Ted Nemeth i poznański Hoszpital wyruszyli razem w trasę. Zagrają trzy koncerty: Łódź, Ciechanów i Warszawa. Rozdajemy wejściówki!

Desktop43

ŁÓDZKI ZESPÓŁ TED NEMETH I POZNAŃSKI HOSZPITAL WYRUSZYLI RAZEM W TRASĘ. ZAGRAJĄ TRZY KONCERTY: ŁÓDŹ, CIECHANÓW I WARSZAWA. ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI!

Oba zespoły zaprezentują nowy element, zespół Ted Nemeth zagra świetnie przyjęty na Spring Breaku materiał z nowej EP-ki „Skowronki”, a Hoszpital przedstawi album „Horor”, który premierę miał 9 maja i zgromadził pełną salę na Spring Breaku.

Plan trasy:

13179328_549504748571321_1782111675315914019_n

[KONKURS] Rozdajemy jedno podwójne zaproszenie (1×2), na każdy koncert! Aby je zdobyć należy:

  • Polubić na Facebooku profil FINE TUNE TV;
  • W komentarzu na tej stronie (www) napisać, dlaczego wejściówki powinny trafić akurat do Ciebie! + Daj znać do jakiego miasta na koncert chcesz iść 😉

Przekonaj nas i wygraj! Konkurs zamykamy 18 maja (środa) o godz. 23:59. Powodzenia! 🙂

Ted Nemeth powstał w sierpniu 2010 roku, w mieście Łodzi, podczas spotkania zorganizowanego przez grupę muzykujących przyjaciół. Muzyka jaka powstaje wskutek działalności kwartetu jest z racji instrumentarium gitarowa, a z racji miejsca garażowa. Teksty Teda Nemetha powstają w języku polskim. Muzycy przejawiają odmienne zainteresowania i mają różne muzyczne inspiracje. Ted Nemeth jest ich syntezą, kompromisem i wypadkową pracy muzyków z instrumentami niepowtarzalną wymianą energii. Na przełomie listopada i grudnia 2014 Ted Nemeth w łódzkim Hasselhoff Studio zarejestrował materiał na swój debiutancki krążek. Producentem muzyki został Paweł Cieślak. Płyta „Ostatni Krzyk Mody” ukazała się w listopadzie 2015 roku nakładem S.P. Records.

W rok po debiucie Hoszpital pokazuje nową twarz. Płyta „Horor” to dziesięć głośnych, wysokoenergetycznych kawałków i to niezależnie od tego, czy przybierają postać rozpędzającego się bolidu („Taśma”), czy kruchej ladypankowej ballady („Niebywale”). Na krążku w nieoczywisty sposób przenikają się wpływy rocka i nowej fali z lat 80. ze współczesnymi trendami (swagerska zagrywka w „Problemach”, drum’n bassowe odjazdy perkusji). Piosenki na szaloną i brudną stronę produkcyjnie powykręcał Paweł Cieślak z łódzkiego HASSELHOFF STUDIO. Całość spaja mocny i rozwibrowany głos Michała Bielawskiego.

Na podstawie materiałów prasowych

O autorze:

FINE TUNE
FINE TUNE
Założycielem FINE TUNE jest Jakub Styczyński, od pięciu lat związany z Dziennikiem Gazetą Prawną. Na swoim koncie ma prestiżową nagrodę Grand Press w kategorii Dziennikarstwo Śledcze oraz dwie nagrody im. Władysława Grabskiego, ufundowane przez Narodowy Bank Polski. Z portalem współpracuje również Gosia Sawa, pisząca obecnie dla Polsat News oraz fotografka Kamila Pitucha.